Jaterník podléška

Jaterník podléška je vytrvalá drobná bylina, která roste na stinných místech listnatých i smíšených lesů. Svědčí mu vápenité a humózní půdy, daří se mu nejlépe v podrostu bukových a dubových lesů. Kvete od března do dubna.
Můžeme ho pěstovat i v zahradách, vyhovuje mu polostín a vlhčí půda. Jaterník roste pomalu a vyhovuje mu v zahradě klidné, nepřemokřené místo pod listnatými stromy. Na jaře potřebuje dostatek světla, v létě mu prospívá stín. Množení jaterníku provádíme dělením trsů, ale někdy bývá neúspěšné, protože jaterník reaguje citlivě na zásahy. Prospívá mu nejvíce nerušený klid. Na vhodném stanovišti se během let samovolně šíří a vytváří nádherné koberce.

Fóliovník 140 x 180 cm zelený

Robustní konstrukce a pečlivě přizpůsobená fólie umožňují správné napnutí na rámu. Fólie je vyrobena z PE UV-4 s výztuží z PP síťoviny, která je zakončena širokým krytem s 8 otvory pro ukotvení, což vám umožní chránit rostliny před nechtěním větráním. Konstrukce je zhotovena z kovových profilů upravené práškovou metodou.    Otevírání oken vybavených sítěmi proti komárům poskytuje dostatečnou ventilaci a chrání plodiny proti škůdcům. Optimální šířka fóliovníku zajišťuje pracovní pohodu a umožňuje volný růst rostlin.

Více informací v obchodě
Komentáře
  • Zahradní mini gril kulatý zelený
  • Dřevěné židle