Brzy zjara kvetou různé cibuloviny. Mezi mé nejoblíbenější spolu s tulipány patří narcisy. Květy narcisů se objevují od března, kdy kvetou rané odrůdy až do května, to kvetou odrůdy pozdnější. Různé odrůdy narcisů se liší nejen dobou kvetení, ale i velikostí rostlin, vzhledem, tvarem, barvě a velikostí květů, od 2 do 8 centimetrů. Narcisy můžou být jednobarevné i dvoubarevné, některé odrůdy jsou plnokvěté.

Narcisy můžeme na jednom stanovišti ponechat několik let. Menší odrůdy můžeme sázet do skalek nebo do trávníků, které na jaře nádherně oživí.

Narcisy můžeme pěstovat i pod keři nebo stromy, krásně vyniknou v trvalkových záhonech. Také v nádobách nebo truhlících nám různé odrůdy narcisů udělají velkou parádu.


         
       

Fóliovník 140 x 180 cm zelený

Robustní konstrukce a pečlivě přizpůsobená fólie umožňují správné napnutí na rámu. Fólie je vyrobena z PE UV-4 s výztuží z PP síťoviny, která je zakončena širokým krytem s 8 otvory pro ukotvení, což vám umožní chránit rostliny před nechtěním větráním. Konstrukce je zhotovena z kovových profilů upravené práškovou metodou.    Otevírání oken vybavených sítěmi proti komárům poskytuje dostatečnou ventilaci a chrání plodiny proti škůdcům. Optimální šířka fóliovníku zajišťuje pracovní pohodu a umožňuje volný růst rostlin.

Více informací v obchodě
Komentáře
 • Zahradní mini gril kulatý zelený
 • Dřevěné židle