Brzy zjara kvetou různé cibuloviny. Mezi mé nejoblíbenější spolu s tulipány patří narcisy. Květy narcisů se objevují od března, kdy kvetou rané odrůdy až do května, to kvetou odrůdy pozdnější. Různé odrůdy narcisů se liší nejen dobou kvetení, ale i velikostí rostlin, vzhledem, tvarem, barvě a velikostí květů, od 2 do 8 centimetrů. Narcisy můžou být jednobarevné i dvoubarevné, některé odrůdy jsou plnokvěté.

Narcisy můžeme na jednom stanovišti ponechat několik let. Menší odrůdy můžeme sázet do skalek nebo do trávníků, které na jaře nádherně oživí.

Narcisy můžeme pěstovat i pod keři nebo stromy, krásně vyniknou v trvalkových záhonech. Také v nádobách nebo truhlících nám různé odrůdy narcisů udělají velkou parádu.

Skleník Garthen s posuvnými dveřmi je vyrobený z hliníkových profilů a tepelně izolačních dutých zasklívacích desek. Velké posuvné dveře usnadňují přístup do skleníku s kolečkem a jinými zahradnickými nástroji. S vysokou výškou střechy poskytuje skleník dostatek místa pro Vaše rostliny a uzavíratelné výškově nastavitelné okno zajišťuje optimální klimatizaci a cirkulaci vzduchu. Žlaby na okraji střechy zajišťují řízené odvodnění dešťové vody. 

Více informací v obchodě
Komentáře